Aras Kargo Subaşı Şubesi’ne ulaşmak için adres, telefon, faks, mail bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz, sitemizde yer alan harita sayesinde, kargo şubesinin harita üzerinde tam olarak nerede hizmet verdiğine dair bilgi alabilirsiniz. Yaya ve ya araç ile kargo şubesine nasıl gidebileceğiniz hakkında bilgi sahini olabilirsiniz. Ayrıca şubenin hangi saatlerde açık olduğuna ve hangi saatlerde adresinizden alınmak üzere kurye isteyebileceğinizin bilgisine de ulaşabilirsiniz.

Aras Kargo Subaşı Şubesi’ni arayarak; adresinize veya kargo firmasının şubesinden teslim alınmak üzere gelen kargolarınızın durumunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca göndermek istediğiniz kargoların desi, kilo ve ebat bilgilerine göre ne kadarlık bir ücretlendirme ile gönderileceğinin bilgisine ulaşabilirsiniz.

Şubede Sunulan Hizmetler

Aras Gün İçi : Aynı gün içinde alıcısına ulaştırmak istediğiniz 30 kg’a kadar olan gönderileriniz için ARAS GÜN İÇİ hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Aras Tahsliatlı : Siparişlerin teslimi sırasında kapıda ödeme kolaylığı sağlayan ARAS TAHSİLATLI ile sattığınız ürünün müşteriye teslimi, ürün bedelinin müşteriden tahsilâtı ve banka hesabınıza transferi tamamen ARAS KARGO güvencesinde.
Aras Geri Dönüşlü : Aras Geri Dönüşlü ile gönderilerinizi alıcısına teslim ediyor, istediğiniz teslim belgesini imzalatıyor ve size geri getiriyoruz.
Aras Randevulu : Gönderilerinizin teslimat gününü siz belirlemek istiyorsanız ARAS RANDEVULU hizmetimizi tercih edebilirsiniz.
Aras Günaydın : Ertesi Sabah erken teslim edilmesi önemli, acil kargo gönderileriniz için ARAS GÜNAYDIN hizmetimizi tercih edebilirisiniz.
(Şebede Aras Standart, Aras Yurt Dışı  ve Aras Uçak servisleri de sunulmaktadır.)

Şirketin Kargo Sorgulama sayfasına erişmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, firmanın internet sitesine üzerinden elinizde mevcut olan; “Kargo takip numarası” veya “Fatura numarası” gibi numara yardımı ile kargonuzun şu an nerede olduğu hakkında sorgulama yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo

Bilgilendirme : Sitede yer verilen bilgiler tamamen siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirme amacı ile siteye koyulmuştur. Sitemizin ilgili firma ile herhangi bir bağı mevcut değildir. Sitemiz üzerinde yayınlanan ilgili firmaya ait logo ve görsellerin kullanım hakkı tamamen ilgili firmaya aittir.

Zaman aşımından veya şube yeri değişikliklerden dolayı oluşabilecek hatalarda, verilerin güncellenmesi için lütfen info@samsundabul.com mail adresine mail atıp bizi bilgilendiriniz.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

09:00 - 18:30

Salı

09:00 - 18:30

Çarşamba

09:00 - 18:30

Peşembe

09:00 - 18:30

Cuma

09:00 - 18:30

Cumartesi

10:00 - 15:30

Pazar

Kapalı

Kurye çağırma ve gönderi yapma saatleri farklılık gösterebilir.

Adres

Adresimiz:

HANÇERLİ MAH. ÇİFTEHAMAM CAD. NO:32/A İLKADIM/SAMSUN , İLKADIM

E-posta:

-