Çarşamba Murat Taksi Durağı’na ulaşmak için adres, telefon, faks bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz, sitemizde yer alan harita sayesinde, taksi durağının harita üzerinde tam olarak nerede hizmet verdiğine dair bilgi alabilirsiniz. Yaya ve ya araç ile taksi durağına nasıl gidebileceğiniz hakkında bilgi sahini olabilirsiniz. Ayrıca taksi durağının hangi saatlerde açık olduğunun bilgisine de ulaşabilirsiniz.

Çarşamba Murat Taksi Durağı’nı arayarak; adresinize araç çağırarak taksi hizmetinde faydalanabilir, mesafe ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.Taksi durağını arayarak, şehirler arası yolculuklar hakkında ücret ve tarife bilgisi alabilirsiniz. Telefon ile taksi isteklerinizde en kısa zamanda, belirttiğiniz adrese taksi aracımız gönderilecektir. Güler yüzlü ve hızlı taksi hizmeti ile taksi durağımızdan hizmet alabilirsiniz.

Bilgilendirme : Sitede yer verilen bilgiler tamamen siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirme amacı ile siteye koyulmuştur. Sitemizin ilgili firma ile herhangi bir bağı mevcut değildir. Sitemiz üzerinde yayınlanan ilgili firmaya ait logo ve görsellerin kullanım hakkı tamamen ilgili firmaya aittir.

Zaman aşımından veya sinema salonunun yeri değişikliklerden dolayı oluşabilecek hatalarda, verilerin güncellenmesi için lütfen [email protected] mail adresine mail atıp bizi bilgilendiriniz.

Adres

Adresimiz:

Orta Mah. Semerciler Yokuşu 4/A Çarşamba, Samsun

Telefon:
E-posta:

-

Web:

-