‘liğine ulaşmak için adres, telefon ve faks bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz, sitemizde yer alan harita sayesinde, noterin harita üzerinde tam olarak nerede hizmet verdiğine dair bilgi alabilirsiniz. Yaya ve ya araç ile notere asıl gidebileceğiniz hakkında bilgi sahini olabilirsiniz.

‘liğine sayesinde; araç alım satım, ev alım satım, vekaletname çıkarma, evrak onaylatma gibi sadece noterde yaptırabileceğiniz resmi işlemlerinize yaptırabilirsiniz. Güncel evrak işlemleri ve ücretlerini öğrenmek için notere telefon açıp bilgi alabilirsiniz.

Noter Adı ve Soyadı : Yasemin Kaya Çakır
Noterlik Sınıfı : 2
Noter Sınıfı : 3
Asıl mı Vekil Mi : Vekil

Bilgilendirme : Sitede gösterilen noterlerin verileri Türkiye Noterler Birliği’nin İnternet sayfasından alınmaktadır. Zaman aşımından veya noter değişikliklerden dolayı oluşabilecek hatalarda, verilerin güncellenmesi için lütfen info@samsundabul.com mail adresine mail atıp bizi bilgilendiriniz.

Samsundabul.com İnternet sayfasında yer alan noter bilgileri, ziyaretçilerimizi bilgilendirme amacıyla siteye konulmuştur. Söz konusu noterin resmi sayfası değildir. Noter hakkında detaylı bilgilere erişmek ve ya randevu almak için lütfen ilgili notere telefon yolu ile ulaşınız.

Çalışma Saatleri

Pazartesi

08:30 - 17:30

Salı

08:30 - 17:30

Çarşamba

08:30 - 17:30

Peşembe

08:30 - 17:30

Cuma

08:30 - 17:30

Cumartesi

Kapalı

Pazar

Kapalı

Adres

Adresimiz:

SAMSUN CD.ÇARŞI İÇİ N:45/1 55300 TEKKEKÖY/SAMSUN

E-posta:

-

Web:

-